Apie mus

Vocado.lt - parduotuvė Jums ir Jūsų namams

Mums svarbus kiekvienas klientas, todėl mūsų tikslas - pasiūlyti kokybiškas, Vakarų Europos rinkai skirtas prekes už palankiausią kainą rinkoje.  Parduotuvėje rasite plaukų, burnos, veido, kūno priežiūrai skirtų prekių, taip pat buitinės chemijos (valymo, skalbimo priemonių) ir namų apyvokos prekių iš daugiau nei 7 Vakarų Europos valstybių. Didžiausią dalį parduodamos produkcijos importuojame iš Didžiosios Britanijos. Taip pat iš Ispanijos, Italijos, Prancūzijos, Graikijos, Vokietijos, Šveicarijos. 

Mažiausios kainos garantija

Garantuojame mažiausias produktų kainas rinkoje. Radote pigiau? Praneškite mums el. paštu ir per vieną darbo dieną gaukite specialų, Jums skirtą pasiūlymą, jeigu netenkinama nei viena "Kada specialus pasiūlymas nesuteikiamas?" sąlyga.
Kada specialus pasiūlymas nesuteikiamas? 

* Kai prekė nėra identiška, t.y. skiriasi prekės funkcinės savybės, tūris, talpa.
* Kai atsiųstoje nuorodoje prekė yra su akcija, nuolaida ar taikomos papildomos sąlygos, pvz. kaina galioja su lojalumo kortele.
* Kai atsiųstoje nuorodoje prekės nėra prekyboje.
* Kai lyginama prekė yra naudota, brokuota ar dėl kitų priežasčių nupiginta. 

 >1200
Skirtingų prekių
81%
Grįžtančių klientų
 >7
Vakarų Europos šalių tiekėjai

Kodėl rinktis mus?

Atsakingas požiūris į klientus

Vertiname kiekvieną klientą, todėl atsakingai žiūrime į aptarnavimo kokybę, stengiamės įsijausti į kiekvieno kliento situaciją ir įvertinti jo poreikius. Visada ieškome racionaliausio sprendimo pateisinančio kliento lūkesčius ir užtikrinančio jo pasitikėjimą mumis. Kiekvienas grįžtantis ir gerai atsiliepiantis klientas mums yra pats geriausias įvertinimas. 

Puikios pristatymo sąlygos

Stengiamės pasiūlyti pačias palankiausias pristatymo sąlygas visoje Lietuvoje. Užsakytas prekes, po užsakymo patvirtinimo ir apmokėjimo pristatome per 1 - 3 darbo dienas, nesvarbu kokiame Lietuvos kampelyje esate įsikūrę. Teikiame Jums galimybę užsakymus gauti tiesiai į rankas arba atsiimti 24 val. per parą plačiausiame Lietuvoje LP Express terminalų tinkle. 

Kokybiška produkcija už prieinamą kainą

Kruopščiai atrenkame ir siūlome Jums tik geriausios kokybės produktus, skirtus Vakarų Europos rinkai. Sudaryta įmonės kainodara leidžia Jums pasiūlyti palankiausias kainas Lietuvos rinkoje. Stengiamės, kad mūsų parduodama produkcija tenkintų kiekvieno kliento poreikius. Tikimės, kad išbandę mūsų produktus klientai griš apsipirkti kitą kartą.

Klientų atsiliepimai

Gintarė

Auginu 2 metų vaikelį, todėl nevisada atrandu laiko stovėti ilgose prekybos centrų eilėse. Dažnai apsiperku vocado.lt parduotuvėje, nes prekes gaunu tiesiai į namus. Ir prekių kokybė nepalyginamai geresnė.

Rasa

Geras parduotuvės aptarnavimas, greitas pristatymas.

Saule

Likau patenkinta prekiu kokybe. Aciu uz tai, kad atsiradote ir turiu galimybe isigyti anglijoje parduodamu prekiu

Danutė

Perku jau nepirmą kartą ir visada esu patenkinta!

Vocado.lt 2018
Sprendimas Pastebimas.lt

Susisiekite